REKLAMA

Życzenia Wyobraź sobie, że jesteś drzewem pośród miliona

A A A A

Wyobraź sobie, że jesteś drzewem pośród miliona innych drzew, pośród lasu. Każdy jednak, kto idzie na spacer wybiera sobie za cel dotarcie właśnie do Ciebie.
Latem, by schronić się w Twym cieniu i posłuchać najliczniejszych ptaków na Twych gałęziach.
Zimą, by podziwiać Twój oślepiający blask szronu na najbardziej urodziwych igłach i korze. Wyobraź sobie, że jesteś drzewem, które ma moc, które służy innym i nawet, gdy będzie już stare ogrzeje czyjeś roześmiane twarze.
Życzę Ci kochanie, byś zawsze był postrzegany przez innych oraz siebie samego jakie takie stare dobre drzewo, które żadne inne drzewo nie zastąpi ze względu na swą wyjątkowość i wysoką jakość.

REKLAMA
Cofnij
3
Wyobraź sobie, że jesteś drzewem pośród miliona innych drzew, pośród lasu. Każdy jednak, kto idzie na spacer wybiera sobie za cel dotarcie właśnie do Ciebie.
<br>Latem, by schronić się w Twym cieniu i posłuchać najliczniejszych ptaków na Twych gałęziach.
<br>Zimą, by podziwiać Twój oślepiający blask szronu na najbardziej urodziwych igłach i korze. Wyobraź sobie, że jesteś drzewem, które ma moc, które służy innym i nawet, gdy będzie już stare ogrzeje czyjeś roześmiane twarze.
<br>Życzę Ci <a href=http://zyczenia.tja.pl/dla-zakochanych title=kochanie>kochanie</a>, byś zawsze był postrzegany przez innych oraz siebie samego jakie takie stare dobre drzewo, które żadne inne drzewo nie zastąpi ze względu na swą wyjątkowość i wysoką jakość.
Lubi 0 osób
Jeszcze nikt nie dodał Życzenia do ulubionych, bądź pierwszy
SMS dodany przezadmin

SMS został dodany 62 dni temu i od tej pory został wyświetlony 221 razy

Link (skopiuj i prześlij znajomym)
Link do obrazka (skopiuj i prześlij znajomym)
Życzene (746 znaków)
Życzene bez polskich liter (746 znaków)
Życzenie na Twoją stronę WWW
Życzenie na Twoją stronę WWW BBCODE
Krótk Link
Życzenia online: 15
All online: 486
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0024s, odsłon: , 14:50:55