Każde słowo mych znajomych
jest codziennie wprost bezcenne;
Rodzi uśmiech, ciepło w sercu
i odsuwa w cień troski codzienne.
Piękne wiersze czytam często,
dedykacją opatrzone,
a do tego rysuneczki i serduszka
to dodatki wymarzone!
Mam nadzieję, że my także
pisząc z serca swe życzenia
do Twej duszy wnosimy ciepło,
które smutek w radość zmienia.
Choć Mikołaj palcem groził,
byś północy chłopie dożył,
byś flaszeczkę jakąś zmotał
i życzenia wybełkotał.
W klopie leżę - wstanę może
osobiście wtedy złożę,
te życzenia co je ślę
oj przepraszam, znów mi źle.
Nie będę ci życzyła tego, co nie możliwe. Nie wyślę ci kwiatów i czekoladek, lecz z całego serca ci pożyczę zdrowia mnóstwo, bo to najważniejsze. Szczęśliwej rodziny, bo to napędza życie. Uśmiechu na twarzy na co dzień, byś zarażał nim innych:)
A jeśli to wszystko będziesz miał, to reszta sama zapuka do twych drzwi:)
Pozdrawiam cie ciepluchno i wielu lat w szczęściu ci życzę
Któż to mnie uczy, mnie, to polskie dziecię,
Słuchać i patrzeć na piękno przyrody?
Któż to rozjaśnia mój umysł tak młody
I uczy bujać myślą po wszechświecie?
Któż to mnie wspiera przykładem i radą,
W głąb duszy siejąc nauki ziarenka?
Twój rozum, serce i Twoja to ręka
Wiodą mnie, Panie, z każdą walczyć wadą.
Ty mnie prowadzisz uśmiechem, zachętą,
Ty mną kierujesz wolą swą niezłomną.
Więc idę. Panie, z wdzięcznością ogromną
Nieść me życzenia dzisiaj, w Twoje święto.
Uśmiechaj się do ludzi,
bo z uśmiechem Ci do twarzy.
Uśmiechaj się zawsze,
gdy okazja się nadarzy.
Bądź zawsze uśmiechnięta
nawet w trudne dni,
bo życie jest bardzo krótkie
Szkoda czasu na łzy.
Miłego dnia.