W kalendarzu - święto Matki,
z życzeniami spieszą dziatki.
A ja Mamo, dziś w podzięce,
za Twe trudy daję serce.
Dużo przygód, dobrych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń.
Kochany Tato, zacznijmy zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie.
I w deszcz, i słońce, w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz szczęścia i miłości.
Dzisiaj za wszystko chcemy Ci dziękować
i skromną laurkę Tobie podarować.
Tatusiowi Drogiemu,
zawsze uśmiechniętemu,
dużo życzymy radości
i dni pełnych miłości,
szczęściem wypełnionych chwil,
a do pracy dużo sił!
Mamo kochana,
ja Ciebie kocham każdego ranka,
gdy mnie budzisz rano do szkoły.
Ja Ciebie kocham i w południe samo,
bo pyszny naszykowałaś obiadek.
Ja Ciebie kocham i wieczorem również,
bo ty mnie nauczyłaś jak rozmawiać z Panem Bogiem.
Dziękuję Ci Mamo kochana,
za to że troszczysz się o mnie każdego dnia.
Niech Twe życie słodko płynie,
miodem, słońce, dobrym winem.
Niech Twój uśmiech wszędzie słynie
w parku, w szkole i przed kinem.
W dniu rocznicy Twego urodzenia,
przyjmij ode mnie te życzenia.
Przyjemności pierwszej nocy,
patrzcie sobie prosto w oczy.
Panie Młody nie miej strachu,
choć bociany są na dachu.
Postępujcie sobie śmiało,
choćby łóżko się zarwało.
Za ten bohaterski czyn,
niechaj pierwszy będzie syn.
Uwielbiam gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!
Z okazji imienin, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!