Najlepsze Życzenia

Życzenia Chociaż czasem świeci słońce

Chociaż czasem świeci słońce,
Chociaż czasem pada deszcz,
Pozdrowienia wciąż gorące,
śle...kto? Chyba dobrze wiesz!
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 267 dni temu
Autor życzenia: anonim

Życzenia W kalendarzu - święto Matki

W kalendarzu - święto Matki,
z życzeniami spieszą dziatki.
A ja Mamo, dziś w podzięce,
za Twe trudy daję serce.
Dużo przygód, dobrych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń.
3
Lubi 0 osób
Autor życzenia: admin

Życzenia Kochany Tato, zacznijmy zwyczajnie

Kochany Tato, zacznijmy zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie.
I w deszcz, i słońce, w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz szczęścia i miłości.
Dzisiaj za wszystko chcemy Ci dziękować
i skromną laurkę Tobie podarować.
Tatusiowi Drogiemu,
zawsze uśmiechniętemu,
dużo życzymy radości
i dni pełnych miłości,
szczęściem wypełnionych chwil,
a do pracy dużo sił!
3
Lubi 0 osób
Autor życzenia: admin

Życzenia Mamo kochana

Mamo kochana,
ja Ciebie kocham każdego ranka,
gdy mnie budzisz rano do szkoły.
Ja Ciebie kocham i w południe samo,
bo pyszny naszykowałaś obiadek.
Ja Ciebie kocham i wieczorem również,
bo ty mnie nauczyłaś jak rozmawiać z Panem Bogiem.
Dziękuję Ci Mamo kochana,
za to że troszczysz się o mnie każdego dnia.
3
Lubi 0 osób
Autor życzenia: admin

Życzenia Niech Twe życie słodko płynie

Niech Twe życie słodko płynie,
miodem, słońce, dobrym winem.
Niech Twój uśmiech wszędzie słynie
w parku, w szkole i przed kinem.
W dniu rocznicy Twego urodzenia,
przyjmij ode mnie te życzenia.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 47 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Przyjemności pierwszej nocy

Przyjemności pierwszej nocy,
patrzcie sobie prosto w oczy.
Panie Młody nie miej strachu,
choć bociany są na dachu.
Postępujcie sobie śmiało,
choćby łóżko się zarwało.
Za ten bohaterski czyn,
niechaj pierwszy będzie syn.
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 55 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Uwielbiam gdy czytasz mi książeczki

Uwielbiam gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!
3
Lubi 0 osób
Autor życzenia: anonim

Życzenia I ta kartka zginąć może

I ta kartka zginąć może,
zetrze się pisanie,
lecz wyryta w sercu miłość
na wieki zostanie.
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 43 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Z okazji imienin, życzę Ci tego

Z okazji imienin, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!
3
Lubi 1 osób
Autor życzenia: anonim

Życzenia online: 213
All online: 3415
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0022s, odsłon: , 15:34:07