Oglądasz się za Siebie,
kolejny dzień za Tobą.
I wiesz, czas pędzi jak szaleniec
szybciej i szybciej, to nie nowość.
I znowu zliczasz życia łup,
wszystkie porażki i podboje.
I nie raz los Cię gorzko zwiódł,
a czasem mogłaś/eś wyjść na swoje.
Więc, każda z Twoich nowych dróg
niech będzie ta szczęśliwa.
Niech każda Twa decyzja
okaże się właściwa.
Z odwagą i uśmiechem
zaczynaj dzień co rano.
Kochaj i tak postępuj,
by Ciebie też kochano.
I zamiast lat przybywać
niech Ci ubywa z wiekiem.
I zawsze dla człowieka,
po prostu bądź człowiekiem.
Życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie potrafił odnajdywać pewny grunt pod stopami.
Abyś zawsze wiedział po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć.
Abyś kochał i był kochanym:)
Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać.
Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, aby Twoje było:)
Żyj tak, aby każdy kolejny dzień, był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością.
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności:)
Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób.
Żyj najpiękniej jak umiesz- po swojemu.
Spełniaj się!
Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów.
Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbował, nie będziesz wiedział co tracisz...
Idź przez życie z odwagą w sercu, otoczony ludźmi, których kochasz...
Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia,
bo to mi wygląda na Święta Bożego Narodzenia,
lecz nie odbiegając od tematu
to życzę szczęścia a nie dramatu,
życzę też mnóstwa radości
i by króliczek w te Święta zagościł.
Jest takie słowo, słowo jedno,
przed którym inne słowa bledną.
Słowo, jak słońce jaśniejące,
co wszystkie inne słowa gasi,
słowo z muzyki i z uśmiechu,
z zapachu kwiatów i nut ptasich.
Słowo, co nigdy nie zawodzi,
wierne i czułe do ostatka,
najbliższe sercu, najpiękniejsze.
Jedno, jedyne słowo - MATKA.
Dziękuję Ci za to,
Że dopasowywałaś swoje życie do mojego.
Dziękuję za poczucie,
Że nie ma dla Ciebie na tym świecie nic droższego,
Niż nasza miłość
(Oprócz Twojej miłości do mego Taty).
Dzięki Tobie czuję się chcianym dzieckiem,
Potrzebnym i wartościowym człowiekiem.
Dziękuję Ci za to, że jesteś.
Szampana piccolo,
brokatu na czoło,
uśmiechu na twarzy,
szampańskiej zabawy,
życzeń serdecznych,
wspomnień najlepszych
oraz braku kaca kiedy
w Nowym Roku pamięć wraca.