Idą Święta!Widać gości!
Wydłub z karpia wszystkie ości.
Powyjadaj z barszczu uszy,
A gdy Cię za bardzo suszy,
Siądź wygodnie z flachą wina
I obejrzyj dziś Kevina.
W Betlejem w mieście
Zbawiciel się rodzi...
Niech się Wam mili,
najlepiej powodzi,
niech Wam służy szczęście
o każdej godzinie
i niech Was dobrego
nic w życiu nie minie.
Przyjmij życzenia Matko kochana
od drugiej matki z samego rana.
Szczęścia życzę Tobie, sobie
i matkom na całym globie!
By marzenia się spełniły,
a Nas chłopy wyręczyli!
My dziś drinki i kaweczki,
nasze święto dziś Mateczki!
Z okazji świąt Bożego Narodzenia,
tego, co Tobie życzę, na razie nie wyliczę,
więc podaję pierwsze ze skraju:
by Ci żyło się jak w raju,
by w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki,
by przy stole chciał zagościć bukiet zdrowia i miłości,
i był tak duży i tak mocny, by pozostał całoroczny.
Niech w tym roku życie wasze
opromieni szczęście nowe,
niechaj znikną smutne mroki
i zabłysną dni tęczowe.
Miłość, wdzięczność Waszych dzieci
niech rodziców dni umili,
a my będziemy się starali,
byśmy tacy, jak Wy, byli.
Kolorowe, erotyczne,
zajebiste, fantastyczne,
jednak lekko tajemnicze.
Takich snów Ci dzisiaj życzę.
Mówiąc krótko, nieprzytomnie,
śnij tej nocy tylko o mnie!
W dniu Twojego święta,
chodź zawsze uśmiechnięta.
Dużo szczęścia i radości,
jak najmniej połamanych kości.
Nic już więcej nie wymyślę,
więc dorymuj sobie resztęâŚ:)