Najlepsze Życzenia

Życzenia Byś zawsze przy mnie była

Byś zawsze przy mnie była,
byś bardzo długo żyła.
Miała pieniędzy wiele
i wokoło otaczali Cię przyjaciele.
3
Lubi 2 osób
Odsmażony: 59 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Śmigus Dyngus! Na uciechę

Śmigus Dyngus! Na uciechę
z kubła wodę lej ze śmiechem!
Jak nie z kubła, to ze dzbana,
śmigus-dyngus dziś od rana.
Staropolski to obyczaj,
żebyś wiedział i nie krzyczał,
gdy w Wielkanoc, w drugie święto,
będziesz kurtkę miał zmokniętą.
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 222 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Wielkanocy jak bajka

Wielkanocy jak bajka
i smacznego jajka.
Tęczowych pisanek
i dyngusa cały ranek.
Słońca wiosennego
i uśmiechu promiennego.
Zajączka bogatego,
przyjaciela wiernego,
oraz wszystkiego najlepszego
z okazji Świąt Wielkanocy!
3
Lubi 2 osób
Odsmażony: 93 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Zebrała się nasza gromada

Zebrała się nasza gromada,
gdy już wieczór zapada.
Chętna do zabawy w andrzejkową noc,
bo dziś wróżb i magii moc.
Która pierwsza za mąż wyjdzie?
I do której szczęście przyjdzie?
Która dziś odpowiedź na pytanie znajdzie?
A która swą miłość odnajdzie?
Odpowiedzi na pytania i marzenia znamy,
ale na wyniki jeszcze poczekamy.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 169 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Jechał Miki do Afryki

Jechał Miki do Afryki,
wiózł ze sobą pamiętniki,
a ja jeden mu zabrałem
i dla Ciebie się wpisałem.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 256 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Spójrz! To pierwsza gwiazda świeci!

Spójrz! To pierwsza gwiazda świeci!
Myślcie już życzenie, dzieci.
A ja całym sercem chcę,
złożyć ci życzenia te:
Wszystkiego najlepszego w roku nowym,
by ci nie zawracać głowy,
aby święta się udały,
i przysmaki smakowały,
aby dotrzymać postanowienia,
i nie zapomnieć o gwiazdki lśnieniach.
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 197 dni temu
Autor życzenia: Rysiek521

Życzenia Pamiętaj, że dzieliłam z Tobą chwile dobre i złe

Pamiętaj, że dzieliłam z Tobą chwile dobre i złe,
lecz żebyś nie zapomniał, podpisuję się.
3
Lubi 0 osób
Autor życzenia: anonim

Życzenia Dzisiaj mamy święto dziadka

Dzisiaj mamy święto dziadka,
okazja niezwykle rzadka.
Ja dziadziusia kocham szczerze,
w jego słowa zawsze wierzę.
Mój dziadek ma swoje zdanie,
budzi we mnie zaufanie.
To naprawdę trzeba przyznać,
dziadek fajny jest mężczyzna.
Kiedy dzień dziadka zaświta,
wiązanką kwiatów go witam.
Bądź zdrowy dziadku kochany,
i bądź zawsze razem z nami.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 3 dni temu
Autor życzenia: anonim

Życzenia Myślę sobie każdej nocy

Myślę sobie każdej nocy,
aby spojrzeć w Twoje oczy,
ucałować wargi twe,
więc swe zdjęcie Tobie ślę.
3
Lubi 0 osób
Autor życzenia: admin

Życzenia online: 886
All online: 5312
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0024s, odsłon: , 15:22:47