Ona pierwsza powiedziała co jest dobre, a co złe.
Ona pierwsza nauczyła jak ubierać mamy się.
Ona zawsze mi wierzyła, nawet kiedy było źle.
Ona jedna zawsze będzie mimo wszystko kochać mnie.
Dziś swą Twoje urodziny,
nie czuj więc poczucia winy.
Baw się, harcuj, pij do woli,
i używaj swej swawoli.
Wszystko o czym dzisiaj marzysz,
niech się w końcu Ci przydarzy.
Mówisz mi, że jestem brzydki,
mówisz mi, że jestem niski,
mówisz mi, że jestem głupi,
a tak naprawdę to ja jestem
szczery, opiekuńczy, miły !
Potrzebuję twej otuchy, dlatego
z całego mego serca.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego!
Ze świątecznego korzystamy zwyczaju,
by przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju.
I życzyć Wam naprawdę z całą serdecznością,
by święta napełniły Wam duszę radością.
By Wielkanoc była jak bajka,
a na stole nie zabrakło smacznego jajka.
Życzymy samych tęczowych pisanek
i Mokrego Dyngusa - cały ranek.