Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń,
że może z niej uczynić Betlejem.
Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce,
że może przyjąć nowo narodzoną miłość.
Do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja
a miłość przyjdzie sama. Radosnych Świąt
wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.
W dniu urodzin życzę Tobie
Szczęście oraz wieczne zdrowie.
Długie życie, słodkie chwile
Z rodziną spędzone mile.
I niech się spełnią Twoje marzenia.
Życzy ci cała rodzina!
Przepraszam za Twój zmarnowany czas,
Przepraszam za kłamstwa i fałsz,
Przepraszam wiem, że mogłam inaczej.
Przepraszam za źle wybrana drogę,
Przepraszam chciałabym cofnąć czas,
A najbardziej za to Cię przepraszam,
Że pisząc te słowa łzami, wspomnienia zraszam.
Przepraszam!
Nie obiecuję ci wiele...
Bo tyle co prawie nic...
Najwyżej wiosenną zieleń...
I pogodne dni...
Najwyżej uśmiech na twarzy...
I dłoń w potrzebie...
Nie obiecuję ci wiele...
Bo tylko po prostu siebie.
To dobranoc me Kochanie,
zostaw miejsce tam przy ścianie,
zamknij oczka pomyśl sobie,
że ja się tam dziś położę
i przytulę się do Ciebie
mówiąc czule Kocham Ciebie.
Leśny wiatr głośno dmucha,
serce szepcze coś do ucha,
a me serce nie z kamienia,
więc przesyła Ci życzenia.
Dużo zdrówka i miłości,
moc śmiechu i słodkości,
mało smutku oraz łez,
pełni szczęścia jeśli chcesz,
sto lat szczęścia pomyślności!