Najlepsze Życzenia

Życzenia Ja nie pierwszy jestem w wojsku

Ja nie pierwszy jestem w wojsku,
Ty nie pierwsza jesteś sama.
Lecz pamiętaj moja mała,
coś przed wojskiem przyrzekała.
3
Lubi 0 osób
Autor życzenia: anonim

Życzenia Dziewczyna i wiosna w jednej idą parze

Dziewczyna i wiosna w jednej idą parze.
Wiosna da mi wolność, dziewczyna miłość w darze.
3
Lubi 0 osób
Autor życzenia: anonim

Życzenia Samych pogodnych i przepełnionych nadzieją dni

Samych pogodnych i przepełnionych nadzieją dni, pełnych miłości i ciepła, a także wytrwałości w dążeniu do każdego, nawet najbardziej odległego celu.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 218 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Nowy Roczek ku nam zmierza

Nowy Roczek ku nam zmierza,
poprzez morza , góry , lasy
oby przyniósł dużo zdrowia
i w budżecie więcej kasy.
Żeby szczęście przy nas trwało
tako w pracy jak i w domu,
miłość niechby rozkwitała
i nie brakło nic nikomu.
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 341 dni temu
Autor życzenia: admin

Świąteczne życzenia przy grobie pańskim

Zadumy u grobu pustego,
radości ze spotkania Zmartwychwstałego,
pokoju, nadziei, jajka smacznego
i udanego oblewanego!
Niech się nie zgubi wśród tylu pisane
Świąt sens prawdziwy - Jezus Zmartwychwstały!
Wesołego Alleluja!
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 93 dni temu
Autor życzenia: admin

Miłosne życzenia na walentynki

Miłość jest dawaniem, nie braniem,
naprawianiem nie niszczeniem,
zaufaniem, nigdy zwodzeniem,
cierpliwym znoszeniem i wiernym dzieleniem
każdej radości i każdego smutku.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 129 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Bez Ciebie tak pusto

Bez Ciebie tak pusto
oczom i uszom,
śmiech schował się w kącie i śpi.
Wieczory się dłużą,
a jest ich tak dużo,
nikt bliski nie puka do drzwi.
Bez Ciebie jednego
tak wiele jest złego,
smutno i płakać się chce,
mijają soboty,
pamiętaj więc o tym,
że komuś bez Ciebie jest smutno i źle!
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 331 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia 40-lat minęło

40-lat minęło,
a ty wciąż wyglądasz młodo.
Choć gdzieniegdzie siwy włosek,
pomarszczony trochę nosek,
to księżniczką jesteś drogą,
i wciąż darzę Cię rozkoszą błogą.
W ten dzień jedyny i wspaniały,
życzenia ci składa przyjaciel mały.
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 74 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia W życiu spotykam wielu ludzi

W życiu spotykam wielu ludzi
tylko kilku moje serce budzi
w Tobie tato mam przyjaciela
bez Ciebie tatusiu me serce umiera.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 80 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia online: 580
All online: 2990
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0019s, odsłon: , 03:58:25