Życzę wszystkiego czego Wam trzeba:
autostrady wiodącej do nieba,
bez żadnych ograniczeń prędkości,
do tego jeszcze ogromu radości,
z każdego, coraz szczęśliwszego dnia,
który spełnia Wasze marzenia.
Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu,
talerza klusek i makaronu,
słońca bez końca, kwiatów pachnących,
a tuz za oknem ptaków śpiewających.
Każde z tych życzeń na pewno się spełni,
ponieważ płynie prosto z serca głębi.
My, Twoje kochające wnuki,
z życia Twojego czerpiemy nauki
tak bardzo Cię, Dziadziu, kochamy!
u Twych kolan dziś dary składamy,
bądź szczęśliwy Dziadziu,
całusów mnóstwo Ci damy!
Być z Tobą do końca świata, taki jest plan
nie chcę w moim życiu już żadnych zmian.
Chcę być dla Ciebie, to jest mój życia cel.
Przytulić się do Ciebie zatrzymać czasu bieg.
Chcę mówić Ci dobranoc i budzić się z Tobą rano.
Kiedy zamkniesz już oczy,
ja przyjdę do Ciebie w nocy,
po cichutku na paluszkach
wejdę pod kołdrę do Twojego łóżka,
obejmę z miłością czule przytulę
i jak najdroższy skarb do snu utulę,
w dodatku na dobranoc kilka buziaków dam
byś nie czuł się tej nocy sam,
szepnę do ucha i to nie będzie sen
jak nikogo na świecie Kocham Cię!