Najlepsze Życzenia

Życzenia Dla dziewcząt, które znam

Dla dziewcząt, które znam
moc życzeń dzisiaj mam.
Dużo zdrowia szczęścia i miłości
oraz kwiatów i radości.
Wszystko naj naj naj!
3
Lubi 1 osób
Autor życzenia: admin

Życzenia Polej, polej - trzeba w mózgu zmienić olej

Polej, polej - trzeba w mózgu zmienić olej.
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 250 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Gdy nadejdzie dzień Wigilii

Gdy nadejdzie dzień Wigilii
i opłatek weźmiesz w ręce,
chociaż jestem gdzieś w oddali
z Tobą będzie moje serce.
3
Lubi 2 osób
Autor życzenia: anonim

Życzenia Sześć tygodni - okres krótki, a ja tyle już bez

Sześć tygodni - okres krótki, a ja tyle już bez wódki.
Tyle czasu mnie szkolili, do przysięgi sposobili.
Więc przyjeżdżaj autobusem z rozpuszczonym spirytusem,
lub z królewską beczką piwa, bo mi cyfra łeb rozrywa.
3
Lubi 1 osób
Autor życzenia: anonim

Życzenia Kiedy opłatek bielusieńki weźmiesz do swej dłoni

Kiedy opłatek bielusieńki weźmiesz do swej dłoni,
Wspomnij w ten dzień uroczysty choć przez chwilę o mnie.
Oddalony jesteś ode mnie kilometrów wiele,
Tym opłatkiem choć w myśli się z Tobą podzielę.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 186 dni temu
Autor życzenia: anonim

Życzenia Nie żałuj sobie w życiu niczego

Nie żałuj sobie w życiu niczego,
Ani słodkiego ani procentowego.
Jedz, pij i popuszczaj pasa
Niech ci się wiedzie jak za króla Sasa.
Zafunduj sobie na Majorce wczasy
Niech ci zazdroszczą wszystkie k...!
Olej trudności, wszelkie zmartwienia,
Ode mnie przyjmij najlepsze życzenia.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 271 dni temu
Autor życzenia: HALINA49

Życzenia Wszystkie ziomki z Twojej paki

Wszystkie ziomki z Twojej paki
i rodzinka ślą buziaki,
a do tego wielką falą
z życzeniami teksty walą:
super życia, spoko zdrowia,
fury, chaty, kasy mrowia,
niech frajerom lata gul,
jesteś trendy jazzy cool!

Po pierwsze: zdrowia dobrego,
po drugie: życia pięknego,
po trzecie: smutków niewielu,
po czwarte: dojścia do celu,
po piąte: przyjaciół licznych,
po szóste: samych dni ślicznych,
po siódme: uśmiechu na twarzy,
po ósme: dalekich wojaży,
po dziewiąte: błogiego snu,
po dziesiąte: Lat życia STU!
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 155 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Języczkiem Cię połaskoczę, potem na Ciebie

Języczkiem Cię połaskoczę, potem na Ciebie wskoczę!
Zedrę z Ciebie ubranie, szepnę do uszka Kochanie!
Potem Cię popieszczę, mając nadzieję, ze krzykniesz "Jeszcze"!
3
Lubi 2 osób
Odsmażony: 53 dni temu
Autor życzenia: anonim

Bożonarodzeniowe życzenia z daleka

Każdy już czym prędzej bieżny,
by dołączyć do pasterzy.
I ja śpieszę z życzeniami,
bo nie mogę być tam z Wami.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
i niech dobroć wśród Was gości.
I niech Boga wielka moc
na Was spłynie w Święta Noc.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 67 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia online: 141
All online: 2653
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0075s, odsłon: , 11:01:32