Stary Rok się kończy,
nadszedł czas na zmiany.
Idzie Nowy Roczek - świeżo malowany.
Te dni, co nadchodzą,
niech Ci życie słodzą,
niech przyniosą miłość,
smutki wynagrodzą!
Niech się szampan pieni,
bąbelki fruwają a Twoje marzenia
rychło się spełniają!
Zimowych świąt w uczuć gorącej atmosferze
życzę Wam serdecznie, mocno i szczerze,
a w ciągu całego Nowego Roku
pomyślnego zdarzeń toku
zawsze i na każdym kroku.
Patrzcie, ile na stole pisanek!
Każda ma oczy malowane, naklejane.
Każda ma uśmiech kolorowy
I leży na stole grzecznie,
Żeby się nie potłuc przypadkiem w dzień świąteczny.
Ale pamiętajcie!
Pisanki nie są do jedzenia.
Z pisanek się wyklują ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
Najpiękniejsza chwila to ta,
której się nie spodziewamy.
Najpiękniejsza miłość to ta,
na którą nie czekamy.
Najpiękniejsze słowo to te,
wypowiedziane przez ukochaną osobę.
Wszystko co najpiękniejsze,
jest magiczne i wyjątkowe,
ale najpiękniejsza jest dusza człowieka,
która ciągle uparcie dąży i czeka.
Dzisiaj weekend się zaczyna
więc przesyłam Ci życzenia.
No to zacznę od początku
wspaniałego życzę piątku.
Na sobotę i niedziele
życzę słońca bardzo wiele.
Życzę żeby weekend cały
był wesoły i wspaniały!
Na drodze życia są światła i mroki,
raz szczęście jasne, raz smutek głęboki,
ale gdy razem się idzie, we dwoje,
łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.
Więc w dniu zaślubin życzymy Młodej Parze.
By życie dało jej wszystko, co w darze
dać może: szczęścia, pogody, radości,
razem z uśmiechem Chrystusa miłości.
Słoneczne myśli Tobie wysyłam,
aby cieplutka była każda chwila.
A wraz z myślami uśmiech serdeczny,
by każdy krok Twój był bezpieczny.
Piękna melodia w sercu brzmi.
Zatrzymaj się na chwile usłyszysz ją też i Ty.