Wszystko co było Twoim marzeniem,
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem,
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione,
niech będzie w Twoim życiu spełnione!
Już po świętach,
stary rok się kończy,
jego blask już mija.
Nowy Rok do brzegu dobija.
Życzę, by był piękny,
lepszy od starego,
a Tobie przyniósł coś szczególnego.
Same serdeczności
i miłości rodzinnej,
uśmiechu na twarzy
i to o czym marzysz!
Serdecznie pozdrawiam!
Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki,
śpi w ramionach Marii, Jezus malusieńki.
Świętą noc złocista gwiazda opromienia,
gromadzą się wokół przyjazne stworzenia.
Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym,
obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym.
Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
oraz błogosławieństwa Bożego
w każdym dniu nadchodzącego roku.
Piękny dzionek za oknami,
ja stęskniłam się za Wami.
Kawkę sobie już zrobiłam
i komputer też włączyłam,
by zobaczyć miłe twarze
wszystkich co sympatią darzę.