Dziewczyny - w sylwestra pijemy za zdrowie:
facetów, którzy nas zdobyli,
kolesi którzy nas stracili,
debili, którzy nas rzucili
i farciarzy, którzy nas poznają.
Bez Ciebie życie byłoby niczym.
Nie chcę piosenek, ziemi, nieba,
tylko tak bardzo mi Ciebie potrzeba.
Ty jesteś dla mnie smutkiem i radością,
moim życiem i słabością.
Bardzo Cię kocham i tęsknię,
więc z bliska czy z daleka,
w smutku czy w radości,
nie zapomnij nigdy o naszej miłości.
40 roczek ci stuka,
ale nie zalej się dzisiaj w trupa,
przyjmij od nas krótkie życzenia -
dużo miłości i marzeń spełnienia,
pieniędzy tysiące,
dziewczyn pięknych jak słońce,
imprez do białego rana,
duszy anioła, a nie szatana.