Trzeba żyć naprawdę,
żeby oszukać czas.
trzeba żyć najpiękniej,
żyje się tylko raz.
trzeba żyć w zachwycie,
marzyć, kochać i śnić.
trzeba czas oszukać,
żeby naprawdę żyć.
Przyjdę do Ciebie z powiewem wiatru,
co wpadnie przez okno po letniej burzy.
Przyjdę do Ciebie z ciepłym wspomnieniem,
gdy sen Twe oczy wieczorem zmruży.
Przyjdę do Ciebie z kroplami rosy,
kiedy o świcie słońce Cię zbudzi.
Przyjdę do Ciebie z zapachem kwiatów,
drogą usłaną płatkami róży.
Kochanie przepraszam, że tak postąpiłem.
Nóż ostry jak brzytwa Tobie w serce wbiłem.
Skarbie nie wiesz ile dla mnie znaczysz,
moje serce zamienia się w otchłań rozpaczy.
Proszę wybacz mi krzywdy, które Cię tak zraniły,
i wszystkie dziewczyny, one się nie liczyły.
To Ty jesteś ta jedyna, Ty jesteś moim sercem,
uwierz mi proszę, nie chcę żyć już w tej udręce.