Mam takie marzenie by zdjąć z Ciebie odzienie,
w czekoladzie Cię umoczyć i wtedy do akcji wkroczyć,
językiem rzecz oczywista doprowadzić Cię do czysta.
Hmm... jakie mam złożyć Ci życzenia
by warte były Twego westchnienia.
Sukcesów w życiu, ciepła w miłości,
dużo uśmiechu, wiele radości.
Niech ten wyjątkowy w roku dzień
odsunie na zawsze Twe troski w cień.
Biały śnieżek prószy,
marzną nam dziś uszy,
znak, że święta się zbliżają
wszystkim wokół radość dają,
więc nie smućmy dłużej się
uśmiech nieśmy w każdy dzień.
Dużo szczęścia, radości
niech Ci w domku miłość gości.
Kłaniam się nisko,
bo jest jeszcze ślisko.
W rączki całuję,
życzonka przekazuję.
Bo Dzień Kobiet jest od tego,
żeby powiedzieć wszystkiego najlepszego:)