Z dźwiękiem dzwonów melodyjnych,
wraz z opłatkiem wigilijnym,
z okazji świąt Bożego Narodzenia,
ślę serdeczne te życzenia:
Zdrowia, szczęścia, powodzenia
a w Nowym Roku marzeń spełnienia.
Rodzinnych pełnych radości i miłości
świąt dla Was i rodziców.
Dużo radości dnia codziennego,
spełnienia marzeń co do jednego.
Miłości takiej, że świat nie widział,
zdrowia takiego, co nikt nie słyszał.
Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile,
a wszystko to w radosną chwilę.
Niedawno przyszedłeś na świat,
a dziś masz już 18 lat.
Rodzice bardzo z tego się cieszyli,
spraw by nigdy w Ciebie nie zwątpili.
Idź drogą prawdy, wiary i miłości,
niech to na zawsze w Twym życiu zagości.
Niech ta dorosła, życiowa kariera
nigdy Twym rodzicom nie doskwiera.
By do końca życia dumni z Ciebie byli,
że na dobrego człeka Cię wyszkolili.
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia,
te całkiem błahe i te ważne,
te dostojne i te ciut niepoważne,
niech się spełnią.
Marzeń o które warto walczyć,
wartości którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei, bez której nie da się żyć.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
i Szczęśliwego Nowego Roku.