Żegnaj ukochany, zapomnij co było.
Przepraszam za kłopot i dziękuję za miłość.
Nigdy nie zapomnę chwil spędzonych z Tobą,
byłeś dla mnie zawsze najważniejszą osobą.
Kochana Babciu, gdy się zbudziłam
i oczu moich powieki uchyliłam
promyczek miłości w serduszku zawzięcie,
wspominał mi cięgle o Twoim święcie.
Życzę Ci Babciu zdrowia dobrego,
gdyż skarbu lepszego nie znam od tego.
Miłość ma również wielkie znaczenie,
tej jednak doznasz na pewno ode mnie.
Bądź zatem zdrowa i bardzo szczęśliwa,
a naszej miłości niech w sercach przybywa.
Kochać Cię będę i kochać nie przestanę,
bo wiem że od Ciebie to samo dostanę.
Czekam na ciebie o każdej porze,
bo w samotności jest bardzo źle.
Rankiem gdy tylko oczy otworzę
wnet pozdrowienia moje Ci ślę.
Jesteś dla mnie jak promyk słońca
lub piękny róży czerwonej kwiat.
Bo przyjaźń nasza zakwitła gorąca,
ona na zawsze połączy już nas.
Rośnij duży, dzielny, zdrowy, w 100% odlotowy.
Nie zaglądaj do kieliszka, bo ci będzie grała kiszka.
Teraz coś dla Twojej główki, by nie było z niej makówki.
Śmiej się dużo, ucz się mało na kolokwiach ściągaj śmiało.
Bądź pomocny jak komputer, szybki jak japoński skuter.
Sympatyczny jak maskotka i słodziutki jak szarlotka.
Te życzenia są dla Ciebie byś się czuł jak w siódmym niebie.
Ile piwa jest w browarze
Ile jest rosołu w garze
Ile na Szopieniach dziur w ulicy
Ile zbirów w tej dzielnicy
Ile jest w kurniku jaj
Tyle Ci razy życzę Naj...
Ile włosów masz na głowie
Tyle szczęścia życzę Tobie.
W dniu urodzin wszystkiego najlepszego i słoneczka świecącego.