Dzień taki jak ten, raz do roku się zdarza.
Minie on jak sen, co się nie powtarza.
Pęk kwiatów pachnących i słońce na niebie,
moc życzeń gorących z okazji imienin dla Ciebie.
Miłość to najcenniejsza rzecz na świecie.
To dzięki niej człowiek jest szczęśliwy,
ale wystarczy jedna chwila by ją zniszczyć
i nigdy nie wybaczyć sobie tego błędu,
a zarazem zranić najbliższą i ukochaną nam osobę.
Przez te parę sekund niszczymy ten wielki dar Boga jakim jest miłość.
A gdy uświadomimy sobie jak wiele tracimy,
próbujemy zdobyć się na odwagę aby powiedzieć to proste
a zarazem tak wiele dające słowo - Przepraszam!
Bądź ze mną także jutro,
nie pytaj nigdy o sens.
Odpowiedź jest taka krótka
wraz z Twoim wędruje mój cień.
Bądź ze mną o poranku,
w chaosie dnia,
w ciszy nocy bezsennej,
gdy gwiazdy przesłania mgła.
Bądź także w letnie południe,
w szumie morskich fal.
Nawet jeżeli Ci trudno
i kusi nieznana dal.