Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wielu buziaków oraz aby ten Nowy Rok był dla Ciebie najlepszym.
Zobacz, przybywam tu z pozdrowieniami,
żeby dziękować za Przyjaźń między nami.
Chociaż czasu ostatnio mam niewiele,
od czego są przecież Przyjaciele?
By zawsze w potrzebie dłoń podali
i na nasze serce zasługiwali.
Tajemnicą jesteś,
z księgi czarów - zbiegłą,
mgłą zaklętą,
którą nieliczni tylko przejdą.
Kobieto - puchu marny,
a nie do zdobycia.
Kobieto - ile w tym słowie
- piękna, miłości i życia.
Stół już zastawiony,
rodzina już czeka,
zaraz powitamy
Boga i Człowieka!
To magiczne chwile,
czas spełnionych marzeń,
szczęścia i nadziei.
Przeżyjmy to razem!
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA