Ile wszystkich gwiazd na niebie,
tyle szczęścia życzę Ci.
Żebyś czuła się jak w niebie,
aż po wszystkie życia dni.
Żebyś była szanowana,
przez najbliższych doceniana,
zawsze miła, uśmiechnięta,
tak jak teraz na te Święta.
Niech się spełnią Twe marzenia,
wszystkie plany, założenia,
zdrowie niech Ci dopisuje
i niech nigdy się nie psuje.
Niech Wam "Dziecię" błogosławi,
w Waszych sercach niechaj gości,
niech otacza Was opieką,
wleje w serca żar miłości.
W nadchodzącym Nowym Roku niech Wam się darzy,
niech Wam się spełni to wszystko o czym każdy z Was marzy.
Niech Wam nigdy w życiu niczego nie brakuje,
niech radość, szczęście i jedność w rodzinie panuje!
Czy pamiętasz jak to było?
Byłeś ze mną sam na sam.
Bicie serca mi mówiło,
Że dla siebie Ciebie mam.
Ty tuliłeś mnie w ramionach,
Całowałeś usta me.
Wtedy właśnie zrozumiałam,
Że naprawdę kocham Cię.
Dziś Wigilia - wielki dzień.
Smutki niech odejdą w cień.
Już choinka przystrojona,
w kuchni coś gotuje żona.
Gdzieś dzieciaki się krzątają,
na gwiazdora wyglądają.
Ty wciąż czekasz na prezenty.
Chłopie... jesteś Ty walnięty?
Chyba robisz sobie jaja?
Ciągle wierzysz w Mikołaja?
Psa zaprzęgnij do swych sań,
niech pomyśli żeś nie drań.
Nie bądź facet miękka faja,
jedź udawaj Mikołaja.
Niech rodzinka zapamięta,
jakie były piękne święta.
A na koniec radę mam,
prezent stary zrób se sam.
Babuniu moja kochana,
weź mnie na swoje kolana.
Przytul mnie pod serduszkiem,
jam Ci jest dobrym duszkiem.
Przyjmij przeprosiny
płynące z głębi winy,
że Cię nigdy nie zdenerwuję
i mocno Cię ucałuję.