Z bukietem róż nie mogę przyjść,
aby złożyć Ci życzenia,
lecz w słowach mych jest taka myśl
- niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia!
Dużo sukcesów, radości,
dużo uśmiechów i moc słodyczy
w Dniu Kobiet Tobie życzy/
Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń a gdy się one już spełnią nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!
W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil.
Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziesz.
Kocham Cię Walentynkowo,
tak namiętnie, kolorowo.
Kocham Cię tak bezszelestnie,
tak za darmo, bezcieleśnie.
Kocham Cię wciąż jednostajnie,
tak fajowo, tak zwyczajnie.
Kocham Cię za darmo przecież,
tak jak wodę, drzewa, kwiecie.
Kocham Cię jak mój samochód,
całym sercem a nie trochu.
Kocham Ciebie tak spokojnie,
tak pachnąco, tak dostojnie.
Kocham tak, że serce skacze,
gdy z daleka Cię zobaczę.
Kocham rano i w południe,
kocham nocą, kocham cudnie,
kocham, kiedy mama krzyczy,
kocham w metrze i w piwnicy,
kocham Ciebie dnia każdego,
gdy grasz w nogę na całego,
gdy się kładziesz po północy,
gdy otwierasz rankiem oczy,
gdy się uczysz, gdy przeklinasz,
kiedy w tańcu się wyginasz.
Kocham, gdy się bardzo nudzisz,
i gdy zupą się wybrudzisz,
Kocham, gdy w kolejce stoisz.
kocham, gdy się bardzo boisz
gdy się tarzasz na trawniku,
gdy w łazience robisz siku.
Kocham Cię, gdy czeszesz włosy,
kiedy wrzeszczysz w wniebogłosy.
Kocham, kiedy milczysz smutnie,
kocham, kocham bałamutnie,
kocham Ciebie mocno, zdrowo,
serca mego ogniskową.
Kocham Ciebie kolorowo,
świątecznie, walentynkowo.
Drogi Tatku, w dniu Twego imienia
składamy Ci serdeczne życzenia:
żyj nam długo w pomyślności,
żyj nam zdrowo i wesoło,
a Bóg niech u Ciebie gości
i rozjaśnia Twoje czoło!
Bądź szczęśliwy wciąż i wszędzie,
wzbij się nad losu odmiany
i to naszym szczęściem będzie,
ojcze Ty nasz ukochany.