Z okazji nadchodzących
Świąt Bożego Narodzenia
pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół
oraz wszystkich Bliskich osób.
Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia.
Niech nie opuszcza pomyślność
i spełnią się te najskrytsze marzenia!
Karpia szalonego,
renifera pijanego,
Mikołaja bogatego,
bałwana śnieżnego,
Sylwestra szampańskiego
oraz szczęśliwego wskoku
do Nowego Roku!
By w Wigilię u rodzinki
wszyscy mieli fajne minki.
By przy stole chciał zagościć
pakiet zdrowia i miłości.
I u wszystkich był tak mocny
by pozostał całoroczny.
Wesołych Świąt!
I w taką mroźną zimę przyleciał do Was bociek,
i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Ciesze się razem z Wami i ja kocham bociany. Gratulacje.
W kalendarzu Święto Matki
z życzeniami śpieszą dziatki.
Ja Ci mamo dziś w podzięce
za Twe trudy daje serce
i przepraszam za me psoty,
za wybryki i kłopoty.