Jesteś dzisiaj bardzo piękna,
przed Ołtarzem dzisiaj klękasz,
a gdy przyjdzie zła pokusa
ukryj się w ramionach Chrystusa.
Błogosławieństwa i Łaski Bożej
w dniu I Komunii św.
Kochany Tatusiu ja dziś życzenia chcę ci złożyć,
mały bukiecik podarować
i miłość w mym sercu do Ciebie zachować.
I życzę Ci dużo wspaniałej radości,
Byś żył dziś i zawsze w dobrej miłości.
Właśnie w tej chwili cieszę się z tego,
że życzyć Ci mogę wszystkiego dobrego.
Płoną sztuczne ognie,
płynie już muzyka,
idzie Nowy Rok,
stary już umyka,
więc wznieśmy puchary,
tańczmy do rana,
niech los nam nie szczędzi
kawioru i szampana.
Rok się już kończy,
rok się zaczyna,
otwórzmy więc nową butelkę wina
i razem wypijmy
za nasze zdrowie,
aż się zakręci nam
troszeczkę w głowie.
Szampańskiej zabawy,
szalonych chwil,
udanego Sylwestra
i Szczęśliwego Nowego Roku!
Chociaż ja się Tobie nie rzucam na szyję,
to dla Ciebie przecież serce moje bije.
Miłość moja szczera, a myśli gorące
w dowód przesyłam całusów tysiące.
Gdy Cię nie widzę, nie wzdycham nie płaczę,
nie tracę zmysłów, kiedy Cię zobaczę
jednakże gdy Cię długo nie oglądam,
czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam
i tęskniąc sobie zadaję pytanie:
czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?
Wspólne życie bywa jedną z najwspanialszych przygód, jaką dane jest nam przeżyć. Dlatego w tym niezwykłym dniu życzę Wam, abyście wykorzystali to najlepiej, jak tylko potraficie i abyście nigdy nie zapominali o tym, co Was połączyło.
Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość
Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy
Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia
Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu
Pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia
Spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście...