Puk, puk, puk Mikołaj puka!
Miejsca na prezenty szuka.
Przy dzisiejszym Święcie
niesie miłość wraz ze szczęściem
i radości pełny worek,
na dzień cały i wieczorek!
Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy,
że każdy wszystko usłyszy:
i sanie w obłokach mknące,
i gwiazdy na dach spadające,
a wszędzie to ufne czekanie.
Czekajmy - dziś cud się stanie.
W Dniu Mamy moc życzeń Ci składamy,
i dziękujemy szczerze,
choć nie da się tego opisać na papierze.
Lecz wiemy ile dla nas zrobiłaś,
ile się dla nas męczyłaś,
i utrzymujemy podziw dla Twych wyczynów,
skąd czerpiemy siłę do wspaniałych czynów.
Tak nas wychowałaś,
dlatego cześć Ci i chwała.
Nie wiesz jak i nie wiesz skąd
W czasie Wielkanocnych Świąt
Zjawił się zajączek mały
Wielce uśmiechnięty cały
I Życzenia Tobie składał
By Ci w Święta nie opadał
...dobry humor ! :)
Korzystaj z życia ile wlezie,
szalej na maksa na każdej imprezie,
podbijaj serca facetów nadzianych,
tych zwariowanych i tych kochanych.
Życzę Ci dużo zdrówka oczywiście,
żebyś czuła się po prostu fantastycznie.
Nie zmieniaj się w ogóle,
inaczej napadną mnie serca bóle,
bo jesteś laska niesamowita,
aurą przebojowości okryta.
Więc staruszko pozostań sobą
i dalej bądź pięknej (miejscowość) ozdobą.
Jak dromader bez wody,
bez poręczy schody,
Golonka beż mięsa,
Bez komuchów Wałęsa
Jak bez liter gazety,
Beż mądrości bzdety
Bez starości małolat
Tak Ty żyj nam sto lat !!!
Gdy na niebie wigilijnym
pierwsza gwiazdka zaświeci,
gdy w spokoju do stołu zasiądziecie,
niech z kolędą przypłyną
te życzenia zdrowia, miłości
oraz wszelkiej obfitości w duchu
Świąt Bożego Narodzenia!