Dziękuję za to wszystko,
Czym dobroć jest na ziemi,
Że Jesteś najważniejsza,
Że tego nikt nie zmieni,
Że jeden dzień najpiękniej
W mym sercu jaśnieć musi,
Dla jednych to Dzień Matki,
A dla mnie Dzień Mamusi.
Świeci gwiazda na niebie,
srebrna i staroświecka,
Świeci wigilijnie,
każdy ją zna od dziecka.
Chwyć w garść jej promienie,
trzymaj je z całej siły.
I teraz w tym rzecz cała,
by się życzenia bożonarodzeniowe spełniły.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!