Życzymy wam wszystkiego najlepszego i zdrowia dużego.
Byście uczyli długie lata i lubili każdego małolata.
My was lubimy, przyjaźnią dążymy i wielkiego szczęścia życzymy.
Gdy w szkole przebywacie jest tak jak znacie.
Gdy się kładziesz spać wieczorem,
błądząc wzrokiem gdzieś po niebie,
pomyśl o przyjacielu wiernym,
który bardzo lubi Ciebie.
Śpij sobie smacznie z uśmiechem na twarzy.
Niech Ci się przyśni to o czym marzysz.