Niech te Święta będą dla Niego, nie tylko przez Niego. Niech to nie będzie gorączka zakupów, tylko radość z Narodzenia Pana. Niech Chrystus będzie teraz najważniejszy. Oby narodził się w Tobie, a nie obok Ciebie, dla Ciebie, a nie przy Tobie. Niechaj Jego Światło przebija przez wszystkie pozostałe, mało ważne sprawy. On jest w centrum, to jest Jego czas, czas oddany Tobie - niech nic Ci tego nie przysłoni.
Przyjaciel to ktoś więcej niż znajomy,
Przyjaciel to ktoś kogo uważamy za dopełnienie siebie,
Przyjaciel to ktoś komu ufamy,
Przyjaciel to ktoś komu powierzamy nasze największe sekrety,
Przyjaciel to osoba do której zwracamy się o pomoc,
Przyjaciel to ktoś kto jest przy nas na dobre i na złe,
Przyjaciel to ktoś za kogo możemy oddać własne życie
I tam po drugiej stronie nie będziemy tego nigdy żałować.
Kiedy Nowy Rok nadchodzi,
kieliszeczek nie zaszkodzi,
kufel piwa to za mało,
litr szampana by się zdało.
Trzeba opić wszystkie troski
by następny ROK był BOSKI!
Gwiazd świeci tyle na niebie,
a każda z nich przypomina mi Ciebie,
i budzą się we mnie słodkie pragnienia,
i chcę Tobie przesłać takie życzenia:
Śpij słodko i spokojnie,
niech sny będą tylko o mnie,
a gdy rano obudzisz się wyspany,
pragnij zobaczyć się ze mną, kochany!
Z okazji dnia chłopca życzę Ci:
gwiazdki z nieba,
kasy ile potrzeba,
samych radości,
ze mną czułości.
Zawsze miłości,
spełnienia marzeń,
niezapomnianych wrażeń.