Choć serduszko moje małe,
Tobie dziś oddaję całe.
Byś na zawsze pamiętała
i podziękę moją znała.
Za to wszystko coś zrobiła,
za to żeś mnie urodziła,
i że byłaś mą ostoją,
za to żeś jest matką moją.
Ślę życzenia a nie kwiatki
oraz miłość na Dzień Matki.
Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze
ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę.
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni,
niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
by spełniło się choć jedno z Twoich marzeń.
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!
Wesołych i spokojnych Świąt!
Niech te święta sprawią,
że będziecie potrafili cieszyć się tym co macie.
Niech marzenia zmienią się w cele,
do których będziecie dążyć.
Niech nie zabraknie Wam miłości i wsparcia,
żeby pokonać przeciwność losu.
Niech przyjaciele i rodzina pokazują Wam
jak wyjątkowi jesteście.
Wesołych świąt!
Wkrótce twoje urodziny!
zatem zawsze dziarskiej miny
do zabawy mnóstwo siły
żeby każdy dzień był miły
pełen śmiechu i radości
stu urodzinowych gości
aut, lal, klocków i pluszaków,
stu prezentów, stu buziaków,
zdrowia szczęścia i słodyczy
... tobie życzy.
Dziś są Twoje urodzinki,
Choć już nie ma tu choinki,
Niech się spełnią Twe życzenia,
Zdrowia szczęścia powodzenia.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone.
Wszystkiego najlepszego życzy...
Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia. Jest taka moc, co smutek w radość przemienia. Jest taka siła, co spełnia marzenia. To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.
Kochana Pani Aniu! - zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w szkole było bardzo fajnie:
i w deszczu i w słotę, w smutku i w radości,
wspierasz i uczysz życia w radości.
Dzisiaj za wszystko chcę Pani podziękować
i skromny bukiecik kwiatów podarować.