Abyś w Nowym Roku,
miał dynamo w kroku.
By panienek roje,
pukały w drzwi Twoje.
By wciąż przybywało,
i na wszystko starczało.
A smutki i troski,
poszły precz z Twej wioski.
Do siego roku.
Z okazji świąt Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju,
zadumy nad płomieniem świecy,
zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Dużo zdrówka, szczęścia i radości
każdego dnia pełnego miłości
Wielkiego świata poznania
w lotto milionów wygrania
Tego z serca Ci życzymy
i hucznie Twe Urodziny obchodzimy!