Tato Kochany dziś jest święto Twe
i wiedz, że najbardziej kocham Cię.
Dam Ci prezentów całą moc,
żebyś otwierał je całą noc.
Potem zobaczę uśmiech na Twej twarzy
i coś cudownego się wydarzy.
Ale co to będzie to zobaczysz sam
i to nie będzie jakiś chłam,
więc skup się popatrz dalej w ten sms
Co tam napisane? - Kocham Cię!
Pierwszy miś już dawno śpi, drugi zaraz zaśnie.
Trzeci tuli się do niego, czwarty usnął właśnie.
Piątemu się kleją oczka, szósty się po brzuszku drapie.
Siódmy liczy złote gwiazdki, ósmy głośno chrapie.
A dziewiąty marzy sobie o słodkim lizaczku.
Ty jesteś dziesiąty, więc kładź się misiaczku.
W dniu urodzin:
Życzę Ci dobrego dnia,
dnia bez gonitwy i stresów,
Życzę Ci odwagi by
być sobą, bez zakłamania i picu,
Życzę Ci słońca i deszczu,
na przemian, żeby się nie nudzić,
Życzę Ci zdrowia
dla ciała, miej zdrową duszę,
Życzę Ci kolorów,
czarownych barw wesołej tęczy,
Życzę Ci dobrego jutra,
przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu,
dużo czasu, pewności siebie!
Czekam chyba już wiek cały,
Aby wreszcie ujrzeć Cię.
Móc Cię wreszcie wziąć w ramiona
i powiedzieć "Kocham Cię".
Z bukietem róż nie mogę przyjść,
by złożyć Ci życzenia,
lecz w słowach Tych myśli,
niech się spełnią Twe marzenia.
Dużo sukcesów oraz radości,
dużo uśmiechów i spełnienia marzeń,
moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci...
Wszystko, co tylko radością zwie się,
niechaj Ci Anioł na skrzydłach niesie,
los niech Ci spełnia każde żądanie,
a życie rajem niech Ci się stanie!
Nie znaj, co troska - niech wszystko zgoła
tylko Ci szczęściem świeci dokoła!
A łódź, co Cię niesie na życia fali,
niech z każdej burzy Ciebie ocali!