Bardzo szybko mija czas
i umyka rok za rokiem.
Póki miłość żyje w nas,
my idziemy wolnym krokiem.
Tak więc cieszmy się na co dzień,
zdrowiem, szczęściem marzeniami.
Oby lepsze przyszły czasy,
bo kolejny rok za nami.
Szczęśliwego Nowego Roku,
samych cudownych dni,
tylko szczęśliwych miłości,
niezapomnianych chwil.
Niech ten rok będzie lepszy
od wszystkich poprzednich lat.
Niech Tobie każdego dnia
coraz bardziej pięknieje świat.
Spójrz w niebo i pomyśl życzenia
życzę Tobie ich wszystkich spełnienia.
Ile wpadek miał Kaczyński,
ile dziewczyn miał Łyżwiński,
ile Giertych miał idei,
ile w Tusku jest nadziei.
Ile Lepper miał wyskoków
tyle szczęścia w Nowym Roku.
100 lat życia i radości,
200 picia i miłości,
300 wszelkiej pomyślności,
a 400 mocnych kości,
Kilka lat tylko trwa młodość,
więc szalej i młodością się nalej!
Dzień szczęśliwy, dzień jedyny, dzień Św.Walentego,
a więc pragnę złożyć Ci życzenia:
zdrowia, szczęścia, powodzenia.
W każdej chwili i godzinie
niech Ci życie ze Mną słodko płynie.
Takie to życzenia Tobie śle,
ta która kocha Cię.
Za Twoje światłe rady,
za Twoją czułą opiekę,
za to, że pragniesz,
bym stał się pełnym wartości człowiekiem,
składam dzisiaj Panu
wyrazy czci i wierności,
życząc: niech szczęście na zawsze
pod Pana dachem zagości.
Nim świt obudzi noc
dotykiem ciepłych mgieł,
nim dzień ożywi Świat:
uciesz swój wzrok
spokojem jasnych barw.
Nim Cię zachwyci kwiat,
nim znów postawisz krok
ja jestem już i życzeń
składam moc.
Niech Bóg prowadzi Cię
przez piętra długich lat,
niechaj rysuje piękny
życia kształt,
byś mógł wciąż na przód iść,
byś w radości wciąż trwał!!!