Białych, miłych, radosnych, pogodnych,
spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia
upływających we wspaniałej atmosferze,
szalonego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku.
Wesołych Świąt!
Teraz, choć wiosen trochę przybyło,
to wiatr ten sam, szumi nam miło.
Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia,
niech ci się spełnią wszelkie marzenia,
a pierwsza gwiazda świecąc o zmroku
niesie Ci radość w tym Nowym Roku!
Każdemu uczniowi radość się udziela,
gdy zbliża się Dzień Nauczyciela.
Z okazji tego zaszczytnego Święta,
niech każda buzia będzie uśmiechnięta.
Wszyscy nasi kochani nauczyciele,
dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele.
Za naukę, za trud jaki jest wkładany,
przeogromny bukiet życzeń składamy.
Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące,
jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na polskiej łące.
Wyruszył Mikołaj z prezentem do Ciebie.
Frunie na swych saniach po gwieździstym niebie.
Prezent prezentem, jednak dla Niego,
najważniejsza jest Twoja radość i miłość do bliźniego.
Bo o to chodzi w te najradośniejsze święta,
by brama serca Twojego została odemknięta.