Najlepsze Życzenia

Życzenia Życzę Ci, abyś umiał się cieszyć

Życzę Ci, abyś umiał się cieszyć.
Śmiej się z innymi ludźmi, ale nigdy z nich.
Wielu prawdziwych przyjaciół,
rozmów po świt i miłości, która nie zdradza.
3
Lubi 0 osób
Autor życzenia: admin

Życzenia Na plażę przybyłam, ciało opaliłam

Na plażę przybyłam, ciało opaliłam,
w morzu się pluskałam, colę w siebie lałam.
Tak sobie rymuje, słodko leniuchuję,
a Ciebie w marzeniach mocno znów całuję!
3
Lubi 0 osób
Autor życzenia: admin

Życzenia Przez wysokie skały leciał orzeł biały

Przez wysokie skały leciał orzeł biały.
Kazał mi się wpisać w twój pamiętnik mały.
3
Lubi 3 osób
Odsmażony: 32 dni temu
Autor życzenia: anonim

Życzenia To nie Grecja, to nie Chiny

To nie Grecja, to nie Chiny,
to są Twoje urodziny.
Zawsze zdrowy z lekarstw kpij
i beztrosko sobie spij.
Chleb na stole, mleko w dzbanku,
dobry humor, konto w banku,
niepsujący się samochód
i rosnący stale dochód.
Tego ... życzy
3
Lubi 1 osób
Autor życzenia: anonim

Życzeń wigilijnych nadszedł czas

Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 30 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Kiedy Cię w życiu spotka nieszczęście

Kiedy Cię w życiu spotka nieszczęście,
a smutek zaleje Twą duszę,
to powiedz wesoło:
- Ja jeszcze raz w życiu szczęśliwa być muszę!
3
Lubi 1 osób
Odsmażony: 317 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Dziś Mikołaj jest nie w sosie

Dziś Mikołaj jest nie w sosie,
elf wyrwał mu gosposie,
renifery obrażone,
bo ich tyłki też ruszone,
więc ja życzę Ci dobrego
i żeby Mikołaj Cię nie ten tego.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 195 dni temu
Autor życzenia: anonim

Życzenia Gdybym była ogrodniczką

Gdybym była ogrodniczką,
dałabym Ci róży kwiat,
ale jestem uczennicą,
więc Ci życzę długich lat.
3
Lubi 2 osób
Odsmażony: 160 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia Choć jestem duży i€“ bez swego Taty

Choć jestem duży i€“ bez swego Taty
bez przerwy wpadałbym w tarapaty.
Kiedy więc przyjdą jakieś kłopoty
od razu Tacie oznajmiam o tym.
A wtedy zaraz łatwiej i prościej uda się
wybrnąć z wszelkich trudności.
3
Lubi 0 osób
Odsmażony: 249 dni temu
Autor życzenia: admin

Życzenia online: 202
All online: 3779
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0023s, odsłon: , 14:40:54