Życzę Ci, abyś umiał się cieszyć.
Śmiej się z innymi ludźmi, ale nigdy z nich.
Wielu prawdziwych przyjaciół,
rozmów po świt i miłości, która nie zdradza.
Na plażę przybyłam, ciało opaliłam,
w morzu się pluskałam, colę w siebie lałam.
Tak sobie rymuje, słodko leniuchuję,
a Ciebie w marzeniach mocno znów całuję!
To nie Grecja, to nie Chiny,
to są Twoje urodziny.
Zawsze zdrowy z lekarstw kpij
i beztrosko sobie spij.
Chleb na stole, mleko w dzbanku,
dobry humor, konto w banku,
niepsujący się samochód
i rosnący stale dochód.
Tego ... życzy
Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!
Dziś Mikołaj jest nie w sosie,
elf wyrwał mu gosposie,
renifery obrażone,
bo ich tyłki też ruszone,
więc ja życzę Ci dobrego
i żeby Mikołaj Cię nie ten tego.
Choć jestem duży i bez swego Taty
bez przerwy wpadałbym w tarapaty.
Kiedy więc przyjdą jakieś kłopoty
od razu Tacie oznajmiam o tym.
A wtedy zaraz łatwiej i prościej uda się
wybrnąć z wszelkich trudności.