Dziś Ci życzę najmilsze życzenia
Zdrowia, szczęścia i powodzenia.
Sto lat! Sto lat! najmilsze życzenia
Niech cię słońce opromienia
Niech cię przytula rodzina
Niech cię obleje foruna
Niech ci kupi rodzina
prezenty najfajniejsze
Niech cię każdy zapamięta,
Bo inaczej nie będzie święta.
Ten skromny widoczek,
dla pięknych Twych oczek.
Na świętego Walentego,
w dniu zakochanego.
Czytając choć pomyśl przez chwilę,
że ten, co wysyła wspomina Cię mile.
Każdego roku o tej samej porze
każdy Ci życzy co tylko może.
Ja korzystając z tej sposobności
życzę Ci szczęścia i wiele radości.
To tylko o czym marzysz by się spełniło,
a to co kochasz by Twoje było.
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!
Stworzymy symfonię, symfonię miłości,
niech równym rytmem biją nasze serca,
niech biją uczuciem do tego są stworzone,
bo serca samotne to serca chore.
Choć trudno sercu spotkać drugie serce,
to gdy się spotkają stworzą potęgę,
potęgę doskonałą, eksplozję radości,
potęgę dobra, która drzemie w miłości.
Na dzień Ojca ślę życzenia,
bo to nie jest bez znaczenia.
Jesteś dobry dla mnie Tato.
Chcę Ci podziękować za to.
Wspierasz mnie od urodzenia.
Więc się nigdy już nie zmieniaj.