Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata...
Dla Ciebie ciepło słonecznego lata
Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie
Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie
Dla Ciebie kwiatki kolorowe
I marzenia deserowe...
Dla Ciebie wszystko co zapragnie dusza
Bo jesteś Aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!
Przyjaciel cię zawsze pocieszy,
przy tobie się wzruszy.
On Cię zawsze zrozumie,
bo serce kłamać nie umie.
Przyjaciel ci buziaka zawsze da,
o twą duszę dba.
Spotka się z tobą o każdej godzinie,
kiedy ci nawet smutek nie minie.
Wesprze Cię każdego dnia słonecznego,
będzie przy tobie poranka bladego.
Pokocha Cię bez względu na to jaki charakter masz,
bo serce pełne nadziei jemu dasz.
On Cię nigdy nie oszuka,
w serduszko ci lekko popuka.
Nie będzie się gniewał na ciebie,
bo przyjaciela poznaje się w biedzie.
Życzę Ci, mamo, spokoju i słońca,
dni wolnych od trudu, wakacji bez końca
i marzeń spełnionych, przyjaciół bez liku
i pięknych dla Ciebie pisanych wierszyków.
Chcę, żebyś codziennie budziła się rano
z wesołym uśmiechem, bo kocham cię Mamo
i nie wiem cóż mogę powiedzieć Ci więcej.
Dziękuję Ci mamo, całuję twe ręce.