Życzę ci szczęścia, dużo radości i długiej jeszcze szczęśliwszej przyszłości.Niech Ci los z oczu łez nie wyciśnie, niech twoje plany spełnią się pomyślnie! Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu twego święta będzie spełnione.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
Niech te Święta tak wspaniałe,
będą jakby z bajek całe,
niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci,
biały puch niech z góry spada,
niechaj piesek w nocy gada,
niech choinka pachnie pięknie
wszystkim wokół serce mięknie!
Malutkiej istotce, która przyszła na świat życzę,
aby dla niej wstawał każdy kwiat.
W dniu przyjęcia jej do bożej rodziny
życzę powodzenia na wszystkie godziny.
Abyś w zdrowiu zawsze się chowała
i żebyś świat i ludzi bardzo kochała.
Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Ci
życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo
szczęścia, by w każdym dniu roku
uśmiech na twarzy Twej gościł tak samo
często, jak w tym dniu. Bądź zawsze szczęśliwa, złym losom
nieznana, uprzejma, czuła, tkliwa,
przez wszystkich kochana.
Gwiazdka na niebie,
księżyc już w pełni,
wypowiedz życzenie,
a ci się spełni.
Śpij smacznie,
z uśmiechem na twarzy,
niech ci się przyśni,
to o czym marzysz.