Świąt Bożego Narodzenia
pełnych rodzinnego ciepła,
wigilijnych życzeń w blasku
świec skąpanych,
pięknych prezentów pod choinką
oraz Nowego Roku
w którym wszystko się uda.
Słońca gdy wkoło pochmurno.
Czasu, którego wciąż brak.
Uśmiechu, o który tak trudno,
a który rozjaśnia nam świat.
Miłości co nie ustaje
i Wiary, która dodaje sił:
Tego, co dobre na Nowy Rok Życzę.
Bozia niech Wam błogosławi,
ród Wasz w świecie niech rozsławi,
a z teściami żyjcie w zgodzie,
bo wygodnie to i w modzie.
Żyjąc w szczęściu i radości
powiększajcie stan ludności.
Dziadziu miły, Dziadziu drogi
żyj szczęśliwie i wesoło
nie znaj nigdy doli srogiej,
spokój niech Twe wieńczy czoło.
Niech Twe dzionki słodko płyną
pełne szczęścia i nadziei
żyj z uśmiechem aż dni miną!
Wielu, wielu lat z kolei!
Z okazji Świąt Narodzenia Bożego życzę Ci wszystkiego najlepszego. Spełnienia najskrytszych marzeń, samych radosnych w swym życiu zdarzeń. Mnóstwo podarków pod choinkę i zawsze uśmiechniętą minkę. A w Nowym Roku kochającą osobę przy swoim boku.
Niech zające i barany
podsłuchają Twoje plany!
Porzuć wszystkie Twe rozterki,
bo to czas wielkiej wyżerki!
Niech to będzie czas uroczy
jajecznej Wielkanocy.
Szczęście Ci niosę i Ty daj mi szczęście!
Ręce wyciągam, by chwycić Twe ręce!
Sercem gorącym przyjmuję Twe serce!
Pragnę być z Tobą i już nikim więcej!