Dziękuję Ci mój kotku, za czas spędzony słodko,
za tak radosne i niezapomniane chwile,
które spędziliśmy tak czule i mile.
Za uśmiech którym mnie obdarowałeś,
i czas, który tak chętnie dla mnie poświęcałeś,
i choć dogadać się czasem nie potrafimy,
to jednak być ze sobą dalej musimy,
i chcę dalej żyć z Tobą,
bo jesteś dla mnie najważniejszą osobą!
Niechaj Betlejemskiej stajenki gwiazdka,
rozjaśni pokoje Waszego gniazdka,
i szcześciem rozjaśni cały mrok,
a z dróg życia usunie wszelki smutek i zło.
Moje kochanie,
to jest najszczersze wyznanie
w dniu dzisiejszego święta,
chcę żebyś zapamiętał,
że mimo wszystkich trudności
tylko Ty w moim sercu gościsz.
Dla Ciebie dziś walentynki
i całusy od kochającej Cię dziewczynki.
Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia
Pogody, słońca, radości,
w niedzielę dużo gości,
w poniedziałek dużo wody
- to dla zdrowia i urody.
Dużo jajek kolorowych,
świąt wesołych, oraz imprezowych!
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie.
a moim szczęściem jest to,
że żyję wśród Was!