Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe,
co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie - szczęście,
a także tradycyjne 100 lat.
Życzy ...
Jak masz teczkę, to nie bajka!
Wielkanocna to PISanka,
Donald w sejmie duby smali,
pewnie zaraz się przewali,
Jan Maria babę piecze,
to dymisja się odwlecze,
Józef wcale się nie skrywa,
a na wierzbie bazie zrywa,
Romek jaj malował nie będzie,
pornografie widzi wszędzie,
dwie kaczki w koszu siedzą,
i rzeżuchę sobie jedzą,
Olek się po piwku buja.
Wesołego Alleluja!
Życzę Ci zabawy do białego rana,
najlepszych piosenek, pysznego szampana!
Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc,
pamiętaj też o mnie przez następny rok.
Wszystkim naszym Klientom oraz Kontrahentom chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku.
W dniu tak uroczystym, w dniu Twego święta, składa Ci życzenia ten, kto o Tobie pamięta. By życie Twe było kwiatkami usłane, tak piękne i czyste jak letni poranek. By obce Ci były kłopoty i niedole.
Słałbym Ci co dzień kwiatów bukiety,
bo nie ma drugiej takiej Kobiety!
Lecz dziś dzień szczególny, więc przyjmij życzenia,
niech znikną wszystkie Twoje zmartwienia,
niech szczęście i miłość Twe serce wypełni,
niech każde marzenie Twoje się spełni,
niech na Twej twarzy uśmiech zagości
bo dzień dzisiejszy jest pełen radości.
Wyjątkiem jesteś w tym wielkim świecie,
należą się kwiaty takiej Kobiecie.