Wszystkie ziomki z Twojej paki
i rodzinka ślą buziaki.
A do tego wielką falą
z życzeniami teksty walą
super życia, spoko zdrowia,
fury, chaty, kasy mrowia.
Niech frajerom lata gul,
jesteś trendy, jazzy i cool.
Ciepłymi słowami zakończyć ten dzień,
gorącym pragnieniem przywołać Ci sen.
Chcę czuwać nad Tobą przez całą tą noc,
anielskim swym śpiewem przegonić złą moc.
Przecierać Twe czoło a oczka od łez,
gdy przyśni się koszmar przytulę Cię też.
Więc zamknij powieki oczęta swe zmruż,
złego przegonię na wieki a Ty spokojnie zaśniesz znów.
Nie żałuj minionego dnia,
wieczorem nie smuć się.
To nic, że zgasł już słońca blask.
To nic, że zapadł zmierzch.
Na niebie milion gwiazd,
a każda śmieje się.
Sen kolorowy ogarnie Cię
i wszystko to, co znasz
zobaczysz we śnie jeszcze raz.
Gdy nadejdzie czas Wigilii
i opłatek weźmiesz w ręce,
choć ja będę gdzieś w oddali
z Tobą zawsze moje serce.
Gdy przełamiesz ten opłatek,
o mnie wspomnij na ostatek.
Ja życzenia ślę Ci stąd
i wesołych życzę Świąt.
Skacze aniołek, skacze po chmurkach,
niesie życzenia w anielskich piórkach.
Niesie w plecaku babki i świeczki,
a w walizkach, złote dzwoneczki.
Wesołych Świąt!