W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
życzę Ci zdrowia, życzę miłości,
niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy, co rano budzi,
i wokół pełno życzliwych ludzi.
Uśmiechu w każdej sekundzie,
radości w każdej minucie,
przyjaźni w każdej godzinie,
szczęścia każdego dnia,
miłości przez całe życie!
Najlepszego z okazji imienin!
Kiedy Nowy Rok tak szybko nadchodzi
kolejny kieliszeczek nam nie zaszkodzi,
i dwa kufle piwa to za mało,
litr szampana by się przydało.
Trzeba zapić wszelkie troski,
by Nowy Rok był dla nas boski!
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!