Zawsze możesz napisać, zadzwonić.
Zawsze Cię wysłucham.
Mogę to robić godzinami,
bo twój głos jest jak lód na płonące rany.
Zawsze będę cię mieć w sercu mój przyjacielu.
Jesteś ważną częścią mego życia
i za to ci dziękuję, że jesteś.
Wiosna idzie, a z nią święta,
ktoś o Tobie pamięta,
życzy jajek kolorowych,
i kurczaków odjazdowych,
pyszne ciasta jedz na zdrowie,
i miej wciąż zielono w głowie!
Aby czas Wielkanocny utrzymał nasze marzenia w mocy
i żeby te życzenia okazały się do spełnienia.
By nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości,
abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności.
Niech symbol Boskiego Odrodzenia był i dla Nas celem do spełnienia.
Pełnych radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,
oraz spotkań z budzącą się do życia przyrodą,
zdrowia, szczęścia, humoru dobrego,
smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.
Od lat wielu się kochacie,
Dzieci gromadkę ładną macie,
Wnuków stadko całkiem liczne
I jak dotąd życie śliczne.
Czego więcej Wam potrzeba?
Chyba tylko łaski nieba,
Aby w zdrowiu iść przez lata
i podziwiać piękno świata.
Żeby karp był doskonały
i pierogi smakowały.
Dużo szczęścia i radości,
w tym dniu samych pomyślności.
Prezentów i humoru dobrego.
Wszystkiego najlepszego!