Hej! Pobudka! Pora wstać.
Księżyc i gwiazdy poszły już spać.
Słońce zza horyzontu wstaje
i swą radość rozdaje.
Każdego swym promykiem budzi,
cieplutko smagając po buzi
zaszczepiając szczęście w sercach wszystkich ludzi.
Więc nie zwlekaj, wstawaj prędko
precz z poduszką i kołderką.
Nowy dzionek mówi witaj.
Wstawaj! w ręce swoje szczęście chwytaj.
Z okazji Dnia Kobiet,
życzę Ci dużo zdrowia w szczególności.
Niech uśmiech na twojej twarzy zawsze gości,
a życie nie sprawia trudności i przykrości.
Niech wiatr pieśń niesie Ci radosną,
abyś zawsze czuła się jak wiosna.
Wśród pachnących kwiatów i śpiewających ptaków,
aby motylena dłoni Ci siadały
i najskrytsze marzenia spełniały.
Aby ptaki po niebie latały
i Twojego szczęścia szukały.
żeby z Twoich leciały tylko radosne łzy,
tak jak wiosną pachnące bzy.
W trudnych chwilach niech gwaizdy nad Tobą czuwają i właściwą drogę wybrać pozwalają.
One nie pozwolą nigdy Ci zginąć
i żadnego szcezścia nie ominą:)